محل تبلیغات شما
صفحه اول رومه قانون 27 خرداد
محمد آمره /  پژوهشگر اقوام  / رومه قانون

در طول چهارسالی که عهده‌دار سِمت استانداری بودم،سعی کردم که از تبعیض و ناعدالتی جلوگیری کنم

نگاه منفی در هرموضوعی چه در خصوص ایجاد مدارس دینی چه درخصوص اینترنت، ماهواره و پیشتر ویدیو غلط است

فضای مجازی یک امکان بسیار مهم در شیوه مدیریتی است که نباید آن را تهدید قلمداد کرد

مولوی‌ها به‌ویژه مولوی‌عبدالحمید، همواره مورد اقبال مردم بوده‌اند و باید بر اساس مردم‌مداری با ایشان رفتار شود

عبدالمالک ریگی پیش از عصیان و قانون‌گریزی یک دست‌فروش بود

ما مسئولان زمینه ارتباط‌گیری افراد ناراضی را با دشمنان فراهم می‌کنیم

هنگامی که در منطقه‌ای فقر وجود دارد، نمی‌توان از تمام مردم آن منطقه درخواست کرد که بر اساس قانون و اخلاق زندگی کنند

هیچ تفکر سازمان‌یافته‌ای پشتوانه گروهک‌های تروریستی مورد تهدید استان سیستان و بلوچستان نیست

فقدان توسعه در منطقه سیستان و بلوچستان به دلیل نبود منابع طبیعی و انسانی نیست بلکه مشکل در نبود مدیریت منابع است

بحران مدیریت در ایران تا زمانی که اشخاص به‌جای راهبردها محور برنامه‌ها باشند، حل نخواهد شد

عده‌ای برای کسب منفعت، صدای خود را صدای مردم معرفی می‌کنند تا بتوانند امکاناتی را در اختیار بگیرند

پایان ۱۱ سال جاه‌طلبی با یازده روز تظاهرات خیابانی

آذربایجان سرزمین ملكوت

شام ترکی / نگاه ایرانی به تهاجم ترکیه

بلوچستان ,سیستان ,مردم ,مدیریت ,تهدید ,منابع ,و بلوچستان ,سیستان و ,بر اساس ,منطقه سیستان ,به دلیل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

critdayplemin suphabelo Myrna's collection اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها دانلود آهنگ شاد جدید niclofoto genmobardi سیستم اطلاع رسانی چاپار بدنسازی سردار شهید عبدالحسین برونسی