محل تبلیغات شما

امشب شب یلداس

اولین شب یلدایی که پیش خانواده نیستم

این همه دور.

فردا صبح هم امتحان داریم.

هیچی برا خوردن نداشتیم جز چند تا میوه ی مونده از ظهرمون با یکی دو مشت تخمه. بچه ها همه رفتن درس بخونن و کلا ۴ نفر موندیم تو اتاق

گفتم یه تفالی بزنیم، نیت کردم برا هادی، زندگیمون و اینا. برا من اومد :

"دل من در هوای روی تو فرخ/ بود آشفته همچون موی فرخ"

حالا تفسیرش؟ در میان تمام دلبران، دل تو پای بند یک نفر است که حتی فکر دل کندن از او را هم نمی توانی بکنی. این علاقه تا حدی است که تو حتی دوستان او را نیز به خاطر او دوست می داری. نیت تو نسبت به او پاک است. خدا نیز تو را یاری خواهد کرد تا به وصال او برسی و با سعادت و شادکامی زندگی کنی.

از معشوق دور افتاده اید و این فراق غم و اندوه بزرگی برای شما به همراه داشته طوری که در هر لحظه به یادش هستید و زندگی تان از حرکت ایستاده. دل به خداوند بسپارید که تنها او از دل شما آگاه است.

امیدوار باشید و صبوری پیشه کنید تا با توکل بر خدا مشکلات حل شود. هر چه تقدیرتان باشد همان رقم خواهد خورد.

به زودی با فردی آشنا می شوید که باعث موفقیت و پیشرفت خواهد شد. دست از لجاجت بردارید و به آینده خود فکر کنید.

برا هادی فرستادمش.اونم فالشو برام فرستاد

شعرش این بود: " شنیده ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت/ فراق یار نه آن می کند که بتوان گفت."

تفسیرش:

عزیزی داری که از تو دور است و از فراقش بسیار ناراحت هستی و در غمش میسوزی. امیدوار باش که به زودی از او خبری به تو می رسد.

شاید یه تصادف ساده ست با توجه ب اصل لانه کبوتری و مشترک بودن این مفاهیم تو اکثر شعرای حافظ

اما

دلم خواست که ازین موضوع بشه یه دونه انار.

یه عنوان بی ربط بزاریم؟خرابم می کند هر دم فریب چشم جادویت

از هم گسسته گانیم

چشات آرامشی داره...

تو ,دل ,برا ,شب ,یه ,فرخ ,او را ,است که ,از او ,به زودی ,خواهد شد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carolyn's site wingmumeve خبر بین tersandwebsand نهالستان پارس|فروش نهال در خراسان رضوی|نهالستان درمشهد|نهال گردو دکتر آرش شهابی شبکه آواتاری روستای زیبای کرین (مرکز دهستان پلنگا) پرسپولیس کبیر Mohammad Mehdi Tavakol