محل تبلیغات شما

اینقدر این روزا تحت فشاریم، تو مضیقه ایم و در بلاتکلیفی به سر میبریم که حد نداره.

اینو اینجا مینویسم که بعدا بیام و بخونم و با خودم بگم عه! چجوری گذروندی این روزا رو.؟

+ درگیر خونه تمیز کردنیم.خونه ها رو کابینت و کمد دیواری کردیم و وسایلای بزرگمونو بردیم خونه و آروم آروم داریم کوچ میکنیم خونه ی خودمون. اعتقادی هم به عروسی و اینا نداریم. هرچند ۹ مرداد وقت گرفتیم برای تالار، اما نه دلم رضاست برای این تایم و شرایطشم واقعا نداریم. به من باشه که نگیریم بهتره حتی! اما انگاری قراره عقب بیوفته فعلا‌.

+ دارم روی کار کارورزیم کار میکنم که به مقاله تبدیلش کنم و عجیب کار طاقت فرسائیه با وجود این اساتید ما.

+عملا ترم تحصیلی تموم شده و وقت امتحاناست اما همچنان این اساتید احمق ما دارن کار میکشن. وقتی بهش فکر میکنم واقعا سخته برام. ۶ ترم الکی الکی تموم شد؟ من سه سال سابقه کار دارم و مهر ۱۴۰۰ باید برم سر کلاس؟ -___-

+ از خدا همون گشایشی رو میخوام که وعده داده شده. فرجا عاجلا قریبا کلمح البصر او هو اقرب.

یه عنوان بی ربط بزاریم؟خرابم می کند هر دم فریب چشم جادویت

از هم گسسته گانیم

چشات آرامشی داره...

کار ,خونه ,رو ,نداریم ,ترم ,تموم ,این روزا ,این اساتید ,شده و ,و وقت ,وقت امتحاناست

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعبیر خواب propinrochi نقشه بهائیت ثبت شرکت - ثبت لوگو قدیـــــم قـــــدیـــــــــــــــــــــــما استفتائات جدید (دی ماه 96) تکیه گاه امن nemycompli ★My Little Pony★ بیتوته